Chcielibyśmy poinformować, iż uruchomiliśmy dla Państwa nowy sklep internetowy, prezentujący nowocześniejszy design oraz nowe przydatne funkcje, m.in:
- automatycznie dostosowanie się do urządzenia z którego korzysta użytkownik (np. tablet, smartfon)
- filtry ułatwiające wyszukiwanie po różnych parametrach artykułów (np. napięcie, pojemność itp.)
- szybkie zakupy poprzez formularz lub plik CSV
- podgląd faktur wraz z możliwością pobrania w formacie PDF
- ulepszona wyszukiwarka
- możliwość zmiany języka, waluty itp.
- tagowanie produktów (opisywanie produktów swoimi nazwami, innymi niż mamy w sklepie)
- możliwość wymiany danych API (uruchomienie usługi przewidziane w styczniu 2019r.)

Nowy sklep dostępny jest pod adresem: nowysklep.aksotronik.com.pl, a za kilka tygodni będzie przeniesiony na podstawową domenę: www.aksotronik.com.pl, prosimy o przygotowanie się na tą sytuacje, gdyż towar pozostawiony w koszyku w starym sklepie nie migruje do nowego. Stary sklep będzie jeszcze dostępny przez jakiś czas pod zmienionym adresem umieszczonym na nowej stronie po migracji.
Dane dostępowe (login i hasło) do nowego sklepu będą wysyłane przez administratora w najbliższych dniach, loginem będzie państwa adres email podany przy rejestracji konta u nas.
Z uwagi na to, iż nasza nowa strona jest cały czas w przebudowie, część opisów bądź cech może jeszcze zawierać drobne błędy, prosimy o zgłaszanie ich do webmastera pod adresem  webmaster@aksotronik.com.pl. Wszelkie pytania bądź problemy również prosimy zgłaszać pod powyższy adres lub poprzez czat online (niebieskie okno w prawym dolnym rogu).